• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: ZooMedia  
Zoomizle - Online Film izle indirmeden film izle seyret Full » Yerli Türk Filmler izle online full izle indirmeden » Yerli Romantik / online film izle » Adını Sen Koy izle ONLİNE
Adını Sen Koy izle ONLİNE
zeynep Tarih: Salı, 2010-09-28, 8:01 PM | Bu Online Filme yazilan cevaplar # 1
Site Yardımcısı
Grup: Site Yöneticisi
Eklediği film Sayısı: 1105
Ödüller: 4
SITEMIZDE UYELIK SISTEMI YOKTUR!
Durum: Çevrimdışı

Yazan: zeynep

Tür : Dram / Romantik

Gösterim Tarihi : 4 Aralık 2009

Yönetmen : Tuna Kiremitçi

Senaryo : Tuna Kiremitçi

Görüntü Yönetmeni : Soykut Turan

Yapım : 2009, Türkiye

Oyuncular : Melis Birkan (Aybige) , Ali İl (Can) , Cemal Toktaş (Ilgaz) , Ahmet Mümtaz Taylan (Harun)

Filmin Konusu : Tuna Kiremitçi’nin “Git Kendini Çok Sevdirmeden” kitabı ve 1996 yılında “Kumdan Kaleler” grubuyla birlikte çıkarmış olduğu “Denize Doğru” isimli albümü sayesinde bir sempati doğdu kendisine karşı. Bu filme girerken de bilmiyordum yönetmenin Tuna Kiremitçi olduğunu ama filmin başında ismini görünce iyi ki geldim bu filme dedim.filmleri eleştirirken objektif davranılmalı bunu gayet iyi biliyorum ama sanırım çok tarafsız olamıyacağım. Ben filmi izlemesem de Tuna Kiremitçi nin yönettiği bir filme kötü diyemezdim dolayısıyla demiyorum da. Özellikle filmin içinde Ali’nin Ilgaz’ı bara götürdüğünde genç bir kızın sölediği “koru beni” isimli şarkı Tuna Kiremitçi’nin 96 da çıkardığı albümün içerisinde de yer aldığı için beni gayet mutlu etti dinlerken, velhasıl bu film bende değişik duygular uyandırdı. Ama bence izlenmesi gereken bir film özellikle Tuna Kiremitçi hayranları için. Ayrıca bence bu film bir başlangıç yönetmen için…

Yeni Filmlerden Anında Haberdar olmak için Facebook Sayfamıza katılın!

Bu Filmi Arkadaşlarınızla paylaşmak için aşağıdaki Baloncuk Paylaşım Butonuna Tıklayın!

Izlediginiz Filmlere Lutfen Yorum Ekleyiniz...
Yorum eklemek icin tiklayiniz...

Bu Film En Son zeynep - Salı, 2010-09-28, 8:02 PM Tarafindan Duzenlendi

Zoomizle - Online Film izle indirmeden film izle seyret Full » Yerli Türk Filmler izle online full izle indirmeden » Yerli Romantik / online film izle » Adını Sen Koy izle ONLİNE
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Sitemap
Designed By online film izle © 2009

Dost Siteler:
bedava full zoom film izle Adını Sen Koy izle ONLİNE - Zoomizle - Online Film izle indirmeden film izle seyret Full online film izle online Online film izle hergün yeni film izle Günde en az 5 film izle. Filmleri online film izle ve indirmeden izle. Türkçe dublaj ve türkçe altyazılı filmler, vizyon filmler, 2009 filmleri hepsini bulabilirsiniz. Filmleri izledikten sonra lütfen görüşlerinizi belirtin. Görüşleriniz bizim için değerlidir. uye olmadan Adını Sen Koy izle ONLİNE - Zoomizle - Online Film izle indirmeden film izle seyret Full threadpage bedava uye olmadan online film izle Adını Sen Koy izle ONLİNE - Zoomizle - Online Film izle indirmeden film izle seyret Full full zoomedia film zoom indir online komedi filmi korku filmi animasyon filmi indirmeden üye olmadan türkçe full film online izlemek için tıklayın

tags:
film, yelpazesi, film kategorileri, kategori, son çıkan filmler, son filmler, yeni, film zoomedia, izle, film, bedava, yerli, yabanci, yabancı, bedava, bedawa, izlee, zoom, filim, komedi, dram, duygusal, korku, gerilim, aksiyon, suc, drama, romantik komedi, dram komedi, indirmeden, izle film, film izle, aksion, download, indir, beemuzik, red35,  sinirsiz, belgesel, national, geographic, dizi, fantastik, bay evet, 2009, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 0, yerli film, vizyon, haberleri, film haberleri, zoomedia bedava film izle, online, full, part, tek Adını Sen Koy izle ONLİNE - Zoomizle - Online Film izle indirmeden film izle seyret Full fragman Adını Sen Koy izle ONLİNE - Zoomizle - Online Film izle indirmeden film izle seyret Full online izle, sinema, izlee, online film izle, online izle, cd izle, online oyun, oyun oyna, download, indir, komedi filmleri, yabancı filmler, hayalet, sehir, şehir, hayalet şehir, hayalet sehir, fragman, ilk bizde, ghost town, ghost, town

Hosted by uCoz